Registrovat se
Kvůli lepšímu uživatelskému prožitku je zapotřebí mít zařízení otočené na výšku.
b grid-row avatar
avatar
Nadace Krása pomoci
Usilujeme o důstojné a plnohodnotné stárnutí pro naše prarodiče.
1
Podporujeme
4
Odběratelů
link
Web
Největší podporovatelé
Příspěvky
photo
Nadace Krása pomoci
Photo
Rok 2022 byl jedním slovem intenzivní. Přinesl mnoho hezkého, ale také obavy a náročné situace. My rádi vzpomínáme hlavně na to hezké, jako bylo třeba předávání ocenění Beauty of Help Award, galavečer, který jsme strávili s inspirativními osobnostmi a také našimi klienty. S klienty jsme se potkali také na oslavě Dne seniorů v pražské Občanské plovárně, tentokrát v rytmu latino⭐

I díky vám jsme i v loňském roce byli každý den v kontaktu s našimi klienty, poskytovali psychologickou podporu, propojovali je s dobrovolníky a byli tady pro ně v situacích, kdy si nevěděli rady.

Vaší podpory si velice vážíme a děkujeme za ni!
Můj komentář
photo
Nadace Krása pomoci
Photo
Troufám si tvrdit, že do nového roku jsme vstoupili úspěšně, ale také s pokorou a očekáváním, co přinese rok letošní 😇 Díky týmu nadšených profesionálů, které mám okolo sebe, se nám daří naplňovat naši vizi a Nadaci posouvat stále kupředu. Velké plány máme i pro letošní rok a pevně věřím, že se nám je podaří naplnit 🙏

Rozrůstá se náš tým i aktivity, pokračujeme v podpoře proseniorských organizací po celé ČR a chystáme taky řadu akcí.

🏃‍♀️Na jaře nás čeká charitativní běh a Mezinárodní den tance, podzim bude jako tradičně spojen s Mezinárodním dnem seniorů 👩‍🦳

Naši cenu Beauty of help award už znáte, ovšem letos ji ku příležitosti 5.ročníku pojmeme velkolepě 😎

A tím výčet rozhodně nekončí, postupně vám budeme všechno odkrývat 😊

Děkujeme za vaši přízeň a buďte s námi i nadále 🙏

Soňa Morawitzová, ředitelka nadace
Můj komentář
photo
Nadace Krása pomoci
Photo
🧓 JAK KONKRÉTNĚ POMÁHÁME? 🧓
👵 Paní Eva bydlela v domě s pečovatelskou službou v Praze. Přestěhovala se sem ze severních Čech, aby byla blíž k synovi. Syn zemřel a paní Eva zůstala na všechno sama. Přes žal, který cítila, potřebovala vyřídit praktické záležitosti a chtěla pryč z Prahy, protože už jí tady nic nedrželo.
Potkali jsme se ve chvíli, kdy si podala žádost do domova pro seniory v rodném kraji a požádala nás, abychom se zúčastnili sociálního šetření , protože ví, že všechno sama neuhlídá a nezapamatuje si. Začali jsme postupně plánovat její stěhování. Do toho jsme narazili na problémy s bankou, protože všechna hesla dříve spravoval syn. V dědickém řízení po synovi se vyskytly nesrovnalosti a paní si vzala na pomoc právního zástupce, se kterým jsme jí pomohli komunikovat.
Pak přišlo na řadu vyklízení bytu. Zabalit a vyrovnat se se vzpomínkami nebylo jednoduché. Vypověděli jsme nájemní smlouvu, zařídili test na Covid. Vše muselo na den sednout, aby nedošlo k prodlevě. Odhlášení elektřiny, vrácení polohovací postele, odhlášení Internetu, vrácení routeru nebo předání bytu městské části už naše koordinátorka dělala na základě plné moci v době, kdy se paní Eva zabydlovala v novém domově.
Naše koordinátorka s paní Evou strávila 110 hodin 🙏
Můj komentář
photo
Nadace Krása pomoci
Photo
Díky našim podporovatelům jsme v loňském roce pečovali o 138
seniorů a poskytli 1647 intervencí. Každých 150 korun je hodina péče o babičky a dědy. Děkujeme za čas, který s námi pomáháte věnovat seniorům!
#seniori
Můj komentář